Prezydent RP - Bronisław Komorowski

Bielsko Biała; 2011-08-07

6 i 7 sierpnia br. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski uczestniczył w uroczystościach Tygodnia Kultury Beskidzkiej, który odbył się w dniach 30 lipca - 7 sierpnia 2011, obfitował on w występy regionalnych zespołów i liczne spotkania popularyzujące muzykę folklorystyczną.

7 sierpnia Prezydent RP Bronisław Komorowski spotkał się z samorządowcami z Podbeskidzia. Spotkanie to pod nazwą "XX-lecie samorządu a rozwój Regionu Podbeskidzia" miało miejsce w Sali Koncertowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej.
Prezydent podczas przemówienia zanalizował istotę funkcjonowania samorządów oraz podkreślił jak ważną rolę one spełniają dbając o odrębność regionów, czy też powiatów. Wspomniał także, że Podbeskidzie charakteryzuje się przyciągającą różnorodnością, która i jego zachęca do odwiedzania tegoż regionu.

Podczas wizyty w Bielsku-Białej dla Prezydenta RP zagrał zespół Das Kleine Wien Trio w składzie: Krzysztof Kokoszewski (skrzypce), Jacek Stolarczyk (skrzypce) i Jacek Obstarczyk (fortepian) - trio to urzekająco zaprezentowało się, a niebanalny występ muzyków, łączący muzykę klasyczną z popularną wywołał uśmiech nie tylko na twarzy Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, ale także wśród zgromadzonej publiczności.


Jesteś na stronie: Prezydent RP - Bronisław Komorowski - Bielsko Biała
Opis strony: Prezydent RP Bronisław Komorowski spotkał się z samorządowcami z Podbeskidzia.
Ważne słowa: Pprezydent, Komorowski, foto, fotografia, wizyta, Bielsko, Biała, fotograf, Destino, fotoreportaż
Zadzwoń: tel. 505 808 378