Beskid Cup 2011

Jaworze; 2011-08-17

Beskid Cup to turniej tenisa ziemnego, w którym udział biorą polscy artyści, odbywa się w Jaworzu i stał się już cykliczną imprezą, która wpisała się już w życie kulturalno-sportowe Podbeskidzia. Odbywa się od sześciu już lat i cieszy się sporą popularnością wśród fanów tenisa ziemnego.

Także w tym roku w dniach 15-17 sierpnia 2011 tradycyjnie na terenie Spa Hotelu Jawor miał miejsce słynny Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich VI Beskid Cup 2011. Wzięło w nim udział wielu znanych i lubianych artystów polskich - gwiazd polskiej estrady, jak i kina, a byli to m.in.: Krzysztof Respondek, Robert Janowski, Jan Englert, Zbigniew Górny, Piotr Cyrwus, Karol Strasburger, Grzegorz Poloczek, Tomasz Stockinger, Piotr Skarga, Henryk Sawka, Maurycy Polaski, Robert Rozmus, Michał Milowicz, Krzysztof Hanke, Wojciech Dąbrowski, Marcin Daniec, Stan Borys, Leszek Malinowski . Rozgrywki finałowe odbyły się 17 sierpnia. W rezultacie walki z rakietą w dłoni na podium stanęli: Robert Rozmus (I miejsce), Marcin Daniec (II miejsce) i Grzegorz Poloczek (III miejsce).
Wszyscy uczestnicy Turnieju grali z wielkim zaangażowaniem, a Robert Rozmus już po raz piąty został zwycięzcą Beskid Cup - walka o pierwsze miejsce była bardzo zacięta i na wysokim poziomie, a publiczność nagradzała gromkimi brawami akty sportowego poświęcenia dla odbicia jakże małej piłeczki tenisowej.

Na trybunach zasiedli zarówno bliscy artystów, ale głównie fani tenisa, którzy dopingowali swoich idoli. Wśród zaproszonych gości można było zobaczyć także Iwonę Pavlović, która w przerwach między meczami uczyła zgromadzonych widzów podstaw mambo. W promieniach słońca publiczność dała się porwać kubańskim rytmom, które przeniosły wszystkich na gorącą wyspę. Do zabawy z widzami dołączył także Krzysztof Respondek, który także uległ Iwonie Pavlović i dał się zaprosić do tańca. Również Władysław Grzywna nawiązał z widzami nić muzycznego porozumienia, a przy tym towarzyszyła mu grupa taneczna w składzie: Irena Strasburger, Dominika Daniec i Iwona Pavlović.

Turniej ten zakończył się wręczeniem pucharów i medali, oraz nagród wszystkim jego uczestnikom.


Jesteś na stronie: Beskid Cup 2011 - Bielsko Biała, Jaworze
Opis strony: Turniej tenisa ziemnego artystów polskich - Beskid Cup 2011.
Ważne słowa: beskid, cup, 2011, artyści, hotel, spa, jawor, destino, fotografia
Zadzwoń: tel. 505 808 378