Koncert na rzecz Przemka Szelińskiego

Kozy; 2011-10-24

Pewnego jesiennego wieczoru, a dokładniej 24 października 2011 w Domu Kultury w Kozach odbył się koncert charytatywny na rzecz Przemka Szelińskiego - niewidomego chłopaka, który między innymi dzięki takim koncertom i ludziom dobrej woli może uczyć się gry na fortepianie i rozwijać swój talent muzyczny.

Na początek koncertu publiczność została powitana przez samego dyrektora Domu Kultury w Kozach - Marka Małeckiego.
Przed zgromadzoną publicznością wystąpił sam Przemek oraz jego goście: Edyta Golec, która także zagrała w duecie z Przemkiem, a także Iwona Loranc - aktorka z Teatru Polskiego w Bielsku-Białej wraz z akompaniatorem, oraz Andrzej Cierniewski - znany polski piosenkarz rozrywkowy, z zespołem.
Koncert ten i licytacje doborowo poprowadził Piotr Skucha, znany między innymi z Kabaretu Długi.

Organizatorem koncertu byli rodzice Przemka, Alicja i Grzegorz Szelińscy wraz z Domem Kultury w Kozach, a patronat honorowy nad koncertem objął Wójt Gminy Kozy - Krzysztof Fiałkowski.

Koncert ten po raz kolejny okazał się niezapomnianym doświadczeniem dla zgromadzonej publiczności. Zaproszeni artyści podczas występu stworzyli magiczną atmosferę, która udzieliła się także widzom.Jesteś na stronie: Koncert Dom Kultury - Kozy
Opis strony: W Domu Kultury w Kozach odbył się koncert charytatywny na rzecz Przemka Szelińskiego.
Ważne słowa: koncert, Dom Kultury, Kozy
Zadzwoń: tel. 505 808 378